Průmyslové vysavače, Podlahové mycí stroje, Zametací stroje, Extraktory

Podlahové mycí stroje, Průmyslové vysavače, extraktory

Průmyslový vysavač 235 I CLEAN

  • 636752812365613747_Průmyslovy-vysavac-235-I-CLEAN.jpg
Jednofázový průmyslový vysavač s dvěma motory, schopný pracovat ve všech prašných oblastech. Tento model je vybaven účinným systémem čištění filtru, který se spouští přepínačem na ovládacím panelu hlavy. Tato funkce umožňuje obnovit filtrační kapacitu během několika vteřin.

Průmyslový vysavač 235 I CLEAN

Vaše cena   Na dotaz

Průmyslový vysavač 235 I CLEAN

Speciální vysavač s unikátním systémem čištění filtru ideální pro odsávání jemného prachu od podlahových nebo ručních brusek a spáro-řezů betonu, mramoru, sádry a jiných jemných prachů. Vysavač je vybaven dvojicí sacích motorů, díky čemuž dosahuje mimořádných parametrů průtoku vzduchu při zachování relativně nízké hmotnosti a je tak možné jej používat i na stavbách a v továrnách, kde není k dispozici výtah.

FILTRAČNÍ SYSTÉM
Dvě instalované filtrační patrony třídy H (Hepa) jsou vodivé a netrpí tak neduhem přichytávání prachu v důsledku statické energie. Na vstupu vzduchu je vysavač vybaven cyklónou, která oddělí většinu prachu od vzduchu na základě gravitace ještě než doletí na filtr. Každá z filtračních patron je instalována v ochranném válci, který zamezuje přeletu prachu z čištěné patrony přímo k druhému filtru, přes který protéká vzduch.
TŘÍDA FILTRACE: H (HEPA)

PLNĚ AUTOMATICKÝ SYSTÉM ČIŠTĚNÍ FILTRU
Vysavač je vybaven velmi efektivním a zcela automatickým systémem čištění filtru, který v pravidelných intervalech jednu z filtračních patron uzavře ventilem (přes patronu přestane proudit vzduch k sacím motorům) a aktivuje mechanismus, který účinnými mikro-vibracemi z této patronu oklepe veškerý prach. Následně je ventil opět otevřen a přes vyčištenou patronu začne opět proudit vzduch. Tento proces se děje zcela bez zásahu operátora a za chodu vysavače. Není tedy nutné přerušovat práci z důvodu čištění filtru ani v případě odsávání velmi jemných prachů


Ohodnoťte tento produkt

Název Hodnota
Filtrační třída H
Výkon 2000 W
Podtlak 22 kPa
Průtok vzduchu 91,7 l/s
Hmotnost 42 kg
Objem nádob č./š. 35 l
Napětí 230 V
Rozměry (DxŠxV) 62x50x111 cm
Název Počet
veškeré příslušenství volitelné

Máte dotaz k tomuto produktu? Odpovíme Vám obratem.

Než budete pokračovat
Snažíme se náš web neustále vylepšovat. A k tomu potřebujeme data. Sbíráme je pomocí cookies, které nám pomáhají analyzovat návštěvnost a následně přizpůsobit obsah a reklamu. Pokud se sběrem cookies nesouhlasíte, klikněte .