Průmyslové vysavače, Podlahové mycí stroje, Zametací stroje, Extraktory

Podlahové mycí stroje, Průmyslové vysavače, extraktory

PROFIMAX AKRYLAN PU lesk 5l

  • 636790829710095586_PROFIMAX AKRYLAN PU lesk 5l.jpg
AKRYLAN PU je velmi odolný proti otěru. Složení vosku bylo navržen tak, aby udrželo povrch bez poškození i v náročných provozech (velké zatížení podlahy). AKRYLAN PU se používá na PVC, linoleum, přírodní a umělý kámen. Vytváří film s vysokou tvrdostí. Ideální pro oblasti s extrémním zatížením podlahy. Splňuje požadavky na odolnost proti skluzu.

PROFIMAX AKRYLAN PU lesk 5l

Vaše cena   950 Kč    1 149,50 Kč s DPH
Počet:
+
Kód: 01020114
Dostupnost: 1 týden
Značka: Profimax

PROFIMAX AKRYLAN PU lesk 5l

Ošetření podlahy pomocí speciálních vosků, které zabrání prosakování vody při mytí a tím i znehodnocování povrchů. Vosk na podlahy zároveň předchází vzniku škrábanců, a navíc usnadňuje odstraňování ulpívajících nečistot. Voskování prodlužuje životnost podlahy.

Nejprve podlahu umyjte čistícím prostředkem (odstraňovač starých vosků), který ji dobře připraví k tomu, aby vosk na podlaze správně plnil svoje funkce. 

Vybírejte přípravek podle druhu podlahy. Některé prostředky s voskem vyplňují mikropóry v keramických a kamenných dlažbách, vytvářejí paropropustný povrch, který zabraňuje vnikání nečistot do povrchů. Jiné jsou vhodné na linolea a další elastické podlahoviny. Vosky vytvářejí lesklý ochranný film, který má protiskluzné vlastnosti.

Některé přípravky jsou určeny především pro namáhané podlahy, jež často přicházejí do styku s dezinfekčními prostředky, jsou tedy vhodné například pro zdravotnická zařízení.

Polymerové disperze aplikujte pomocí speciálních nástrojů. Na takto vyčištěný podklad jsou nanášeny ve dvou až třech vrstvách (záleží na opotřebení a namáhání podlahy) . Schnuti ve dvou vrstvách při teplotě okolo 20°C 2 hodiny. 


Po nanesení polymerové vrstvy používejte k mytí speciální čistící prostředek  na voskované podlahy.


Ohodnoťte tento produkt

Máte dotaz k tomuto produktu? Odpovíme Vám obratem.

Než budete pokračovat
Snažíme se náš web neustále vylepšovat. A k tomu potřebujeme data. Sbíráme je pomocí cookies, které nám pomáhají analyzovat návštěvnost a následně přizpůsobit obsah a reklamu. Pokud se sběrem cookies nesouhlasíte, klikněte .