Průmyslové vysavače, Podlahové mycí stroje, Zametací stroje, Extraktory

Podlahové mycí stroje, Průmyslové vysavače, extraktory

Průmyslový vysavač SMART 180 MD

  • 636752790506295167_Průmyslovy-vysavac-SMART-180-MD.jpg
Profesionální vysavač vybaveny účinným systémem čištění filtru pomocí přepínače. Malá velikost stroje, přesto robustnost zajišťují vynikající odolnost proti nárazu.

Průmyslový vysavač SMART 180 MD

Vaše cena   Na dotaz

Průmyslový vysavač SMART 180 MD

Profesionální vysavač vybaveny účinným systémem čištění filtru pomocí přepínače. Praktický pracovní nástroj umožňuje odsávání prachu a nečistot s nízkou hlučností. Malá velikost stroje, přesto robustnost zajišťují vynikající odolnost proti nárazu. Vysavač obsahuje velice kvalitní filtr než většina vysavačů ve své kategorii. Jako ochrana slouží speciální cyklon, který zvyšuje účinnost filtrování.

  • filtrační třída M

Za příplatek možno dodat se spouštěcí automatikou pro externí nářadí. Automatika sepne odsávání kdykoli zapnete externí spotřebič. Například brusku, pilu, vrtačku  apod...Po vypnutí spotřebiče automatika vypne i vysavač.


Ohodnoťte tento produkt

Název Hodnota
Výkon 1000 W
Podtlak 22 kPa
Průtok vzduchu 45,8 l/s
Hmotnost 22 kg
Objem nádob č./š. 25 l
Napětí 230 V
Rozměry (DxŠxV) 42x92 cm
Filtrační třída M
Název Počet
veškeré příslušenství volitelné

Máte dotaz k tomuto produktu? Odpovíme Vám obratem.

Než budete pokračovat
Snažíme se náš web neustále vylepšovat. A k tomu potřebujeme data. Sbíráme je pomocí cookies, které nám pomáhají analyzovat návštěvnost a následně přizpůsobit obsah a reklamu. Pokud se sběrem cookies nesouhlasíte, klikněte .